سالنامه آماری 1399

سالنامه آماری سال 1399 با هدف ارتقای کیفیت ارائه خدمات آماری، تعامل و ایجاد هماهنگی بیشتر مرکز آمار و اطلاعات راهبردی با دفاتر تخصصی و مرجع بودن وزارتخانه، در قالب 10 فصل شامل آمارهای حوزه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و آمارهای مرتبط منتشر شد.
سالنامه آماری 1399

این سالنامه آماری برای پاسخگویی به نیازهای آماری برنامه ­ریزان، پزوهشگران، محققان و ... در حوزه­ های مختلف مانند بودجه و نیروی انسانی، جمعیت و نیروی کار، تعاون و ... تدوین گردیده است. همچنین سالنامه آماری استان ­ها در سایت مربوط به هر استان قابل دسترسی می ­باشد.

سالنامه آماری سال 1399 با هدف ارتقای کیفیت ارائه خدمات آماری، تعامل و ایجاد هماهنگی بیشتر مرکز آمار و اطلاعات راهبردی با دفاتر تخصصی و مرجع بودن وزارتخانه، در قالب 10 فصل با عناوین بودجه و نیروی انسانی، جمعیت و نیروی کار، تعاون، روابط کار، امور فرهنگی و اجتماعی، رفاه اجتماعی، امور اقتصادی، آموزش و پژوهش، کارگاهی و آمارهای بین المللی به ارائه آمار در حوزه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی می ­پردازد.

 

۱۱ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۰
مرکز آمار و اطلاعات راهبردی |
کد خبر : ۲۴۶,۳۵۲
کلیدواژه ها: سالنامه آماری،جمعیت،نیروی کار؛روابط کار،تعاون،رفاه اجتماعی،آموزش و پژوهش،آمار کارگاهی؛آمار بین الملل، مرکز آمار،سازمان بین المللی کار

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید